021-72015

برنــامه دندانپزشکی کلینیک کودکان پگاه فروردین ۹۹

برنامه فروردین دندانپزشکی درمانگاه پگاه

تاریخ روز پزشک ساعت حضور
۹۹/۰۱/۰۱ جمعه
۹۹/۰۱/۰۲ شنبه
۹۹/۰۱/۰۳ یکشنبه
۹۹/۰۱/۰۴ دوشنبه
۹۹/۰۱/۰۵ سه شنبه خانم دکتر خلیل آذر  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۰۶ چهارشنبه خانم دکتر نیک بخش  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۰۷ پنجشنبه خانم دکتر نیک بخش  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۰۸ جمعه  
۹۹/۰۱/۰۹ شنبه خانم دکتر خلیل آذر  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۱۰ یکشنبه خانم دکتر نیک بخش  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۱۱ دوشنبه خانم دکتر نیک بخش  با وقت قبلی
۹۹/۰۱/۱۲ سه شنبه
۹۹/۰۱/۱۳ چهارشنبه
۹۹/۰۱/۱۴ پنجشنبه
۹۹/۰۱/۱۵ جمعه

 

برنــامه دندانپزشکی کلینیک کودکان پگاه

سلامت دهان و دندان و مراجعه مرتب کودکان به دندانپزشکی  بسیار حائز اهمیت است. برای دست یافتن به این مهم باید از سنین کم مراقبت صحیحی از دندان‎ها انجام گیرد تا فرد در بزرگسالی از سلامت دندان و دهان برخوردار باشد. حفظ سلامت دندان کودکان با رعایت موارد ساده‎ای امکان پذیر است. تاکید ما این است که کودک را در سن یک سالگی برای معاینه نزد دندان پزشک ببرید تا پس از رشد اولین دندان‎های شیری مورد بررسی توسط پزشک قرار گیرد. برای حفظ سلامت دهان کودک، والدین باید نسبت به رژیم غذایی کودکان، خوردن پستانک، مصرف داروهایی نظیر قطره آهن توجه ویژه داشته باشند. توصیه می‎شود کودکان تا هنگام افتادن آخرین دندان شیری به طور مرتب هر ۴ ماه یک بار توسط دندان پزشک مورد معاینه قرار گیرند.

بخش دندانپزشکی کلینیک کودکان پگاه، با کادری مجرب از متخصصین دندانپزشکی این افتخار را دارد تا خدمات زیادی را در جهت یاری والدین برای حفظ سلامت دهان و دندان فرزندان شان ارائه دهد.

خدمات بخش عبارتند از:

کلیه خدمات پیشگیری از قبیل:ارتودنسی، فلورایدتراپی، بروساژ، فیشور سیلنت تراپی، ترمیم دندان‌های شیری و دائمی اطفال، درمان ریشه دندان‌های شیری (پالیوتومی و پالپکتومی)، درمان‌های ارتودونسی، درمان فضای نگه دارنده جهت حفظ فضای دندان‌های کشیده شده
دندانپزشکی کلینیک پگاه در تمام روزهای هفته به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح لغایت ۸شب ،در محیطی آرام و شاد خدمات خود را ارائه می‌دهد.

کلیه خدمات دندانپزشکی برای بزرگسالان نیز در این مرکز انجام میگردد.

بخش دندانپزشکی شبانه روزی نبوده و با وقت فبلی قادر به ارائه خدمات  به شما میباشد.

پزشکان بخش

لیلا آذرنوش
لاله خلیل آذر
پریسا نیکبخش

دکتر حسینیان

دکتر طالبیان

دکتر سالاری

کلینک شبانه روزی تخصصی و فوق تخصص کودکان پگاه

درمانگاه شبانه روزی پگاه در سال ۱۳۸۶ توسط جمعی از متخصصین و اساتید دانشگاه با هدف پیشگیری و درمان بیماریها، بویژه در گروه سنی کودکان شروع به کار نمود.

این درمانگاه دارای ۶ طبقه و هزار متر زیربنا می باشد و از بخشهای مختلف تخصصی و فوق تخصصی، پاراکلینیک، رادیولوژی، دندانپزشکی، آزمایشگاه و غیره تشکیل شده است.

قریب به ۴۰ درمانگر و پزشک متخصص و فوق تخصص در این مجموعه در حال فعالیت می باشند.

آدرس کلینیک: خیابان شریعتی – بالاتر از پل سیدخندان – خیابان خواجه عبدالله انصاری نبش کوچه هجدهم – درمانگاه شبانه روزی پگاه