قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه‏‌های سایت کلینیک شبانه روزی کودکان پگاه،طیق قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است ..در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سایتتغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در حال جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

جهت استفاده هرچه بهتر و بهینه از خدمات و امکانات سایت رعایت قوانین و مقررات زیر توصیه می گردد .

به این نکته توجه فرمایید که از صحت آگهی ها و مشخصات پزشکان و مراکز درمانی قبل از انتشار اطمینان حاصل و مورد بررسی قرار گرفته و سپس انتشار می یابد .

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
سایت کلینیک پگاه به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از این پلتفرم، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

کلیه وقت دهی های ثبت شده در سایت با پیش فاکتور و کد رهگیری صورت می‏‌گیرند. .، در صورتی که نوبت دهی در سایت تغییر کند و یا وقت بیمار از بین برود ، حتی پس از اقدام مشتری به پرداخت، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای سایت محفوظ است
درمانگاه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف وقت دهی جدید، اقدام کند و
کاربران باید هنگام وقت دهی مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، وقت کاربر قابل پیگیری نخواهد بود.
سایت درمانگاه پگاه خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.